Wingfoil les Amsterdam Twiske

Wingfoil les op het Twiske bij de eerste wingfoil school van Nederland. Sinds 2019 geven wij al kleinschalige wingfoil lessen. Twiske is een perfecte plas om het wingfoilen te leren. Meteen diep water, geen last van waterplanten, mooie zandstrandjes om te starten. Ook in de zomer vrijwel geen last van waterplanten aangezien het 15 meter uit de kant al 8 meter diep is. Geen motorboten en vaargeulen. Je kan je 100% focussen op het leren wingfoilen. Standaard starten we de lessen vanaf surfstrand De leers P13 Twiske Oostzaan. Lessen gaan door vanaf 12 knopen wind in de voorspellingen. Een les kan vanaf 48 uur vooruit worden aangevraagd. Dan hebben we zicht op de voorspellingen. Wij hanteren geen afbel of mailinglijst.

surfschool twiske

Wingfoil les Twiske

Leren wingfoilen bij de eerste wingfoil school van Nederland. Wingfoil sinds 2019! Alle materialen wingboard, wing, foil, wetsuit, impactvest en helm zijn inbegrepen. Lesduur 1,5 uur.

  • Priveles: 115,- p.p.
  • Priveles 2 deelnemers: 95,- p.p.

Wingfoil les introductie

Vanaf 1 mei bij voldoende wind in de voorspelling (meer dan 12 knopen) introductie wingfoil (wingsup met centerfin) les van 1,5 uur.

Perfect om de basis te leren, te kijken of je wingfoilen wel echt zo leuk vindt (natuurlijk!) maar ook top als je toch wat vaker onder begeleiding van een instructeur met tips and tricks wil oefenen/leren. Veilige beginner set zonder foil is inbegrepen. Check voor aanmelden de windvoorspelling.

Je krijgt les op onze grotere wing sups met center fin optie. Hier zit in begin geen foil onder. Deze boards zijn perfect om de basis te leren. Wing controle, heen en weer wingen, hoogte lopen, tacken en gijpen, self rescue. Pas als je de basis door hebt gaan we de foil eronder monteren. Heb je een eigen complete wingfoil set, dan mag je hier ook de wingles op volgen. Wel op eigen risico. We helpen je hier graag mee op weg.

Wingfoil coaching sessie

Dit is waar onze kracht zit! Jou verder op weg helpen. Loop je vast op een gijp, tack, 360 of een andere foil techniek? In een persoonlijke wingfoil sessie gaan we aan de slag met 1 bepaald doel! We gebruiken hier o.a. de 3 stappen techniek voor. Intro, uitvoering en afronding.

Onze zeer ervaren wingfoil coaches (minimaal 5 jaar foil ervaring) helpen je graag op weg om je volgende doel in het wingfoilen te bereiken. Wij denken in foilen en brengen onze ruime kennis en ervaring graag aan je over om snel de volgende stap te kunnen zetten met gerichte tips en oefeningen. Een prive wingfoil coaching sessie is aan te vragen vanaf 14 knopen wind. Dan kan iedereen die al een beetje kan wingfoilen op de foil komen en blijven. Ligt juist hier je probleem, bekijk dan eerst eens de mogelijkheid voor een introductie wingfoil les met je eigen materiaal.

Kosten:

Wingfoil sessie eigen materiaal 1 uur: 85,- p.p.

Vraag hieronder je les aan:

  • Een (prive)les is vanaf 48 uur voorafgaand aan de door jou/jullie gewenste dag/tijd aan te vragen.
    • Wij boeken de les alleen in bij voldoende wind in de voorspellingen. Check voor je aanvraag zelf ook de de voorspellingen!
    • Aanvragen die verder dan 48 uur vooruit worden gedaan zullen niet (meer) door ons in behandeling worden genomen.
    • Als het kan sturen wij een betaalverzoek ter bevestiging. Deze direct binnen een half uur voldoen. Pas na betaling boeken wij je les definitief in.
    • Helaas moeten wij wat strenger worden gezien het hoge aantal no shows het afgelopen seizoen. Materiaal en instructeur worden ingeroosterd en zijn dan niet meer beschikbaar voor onze andere activiteiten.
  • Wij boeken je les pas in bij voldoende wind in de voorspellingen. Check zelf vooraf de voorspellingen!
  • Wij hanteren geen afbel/mailing lijsten en bieden geen groepslessen.
  • Met je eigen groep verder vooruit reserveren? Dat kan, maar als de wind niet hard genoeg is voor bijv een wingfoil les, zullen we een alternatief als windsurfen of suppen aanbieden.
  • Vandaag nog aansluiten? Doe zeker een aanvraag, kijken wij wat er mogelijk is (het liefst voor 09:00 aanvragen)!

    Doe hieronder je aanvraag. Wij controleren beschikbaarheid en komen zsm op je/jullie aanvraag terug. Mocht de gewenste datum en/of het gewenste tijdstip al bezet zijn, dan nemen wij contact op en zullen we in overleg een nieuwe datum/tijdstip bekijken. Mocht de datum en het tijdstip beschikbaar zijn, dan sturen wij een online betaalverzoek. Deze graag meteen, doch binnen 2 uur na ontvangst, voldoen. Na betaling is jullie plek gereserveerd. 2 uur na versturen van het betaalverzoek vervalt bij niet voldoen de optie en komt de les weer beschikbaar voor andere deelnemers. Eventueel kun je dan via de email de aanvraag weer bij ons actief maken. Even een kort berichtje onze kant op. Controleren wij of het tijdstip alsnog nog beschikbaar is.


    Dit is een voorlopige aanvraag. Hier zitten nog geen rechten/plichten voor beide partijen aan vast. Wij controleren de beschikbaarheid en komen z.s.m. op je/jullie aanvraag terug. Bij bevestiging van deze aanvraag ga je akkoord met de algemene voorwaarden zoals terug te vinden onder https://www.surfandbike.com/algemene-voorwaarden/
    en de aanvullende algemene voorwaarden: Annuleren bij slecht weer en/of ziekte deelnemer: https://www.surfandbike.com/slecht-weer-of-ziekte/

    Reacties zijn gesloten.