Verhuur Amsterdam Twiske | Sup | Windsurf | Wingfoil

Huur een sup, windsurf set, wingfoil set of megasup en ontdek het ontzettend mooie Twiske op slechts 5 minuten van de Ring A10 en 15 fietsminuten vanaf NDSM pont Amsterdam Noord. Een uniek veen en zand natuur en recreatie gebied.
Locaties verhuur
- Sup verhuur en megasup verhuur: Twiske zuid parkeerplaats P2.
- Windsurf verhuur en wingfoil verhuur: Surfstrand De leers. parkeerplaats P13.
- Los aanlopen om te huren is bij ons niet mogelijk doordat wij ook lessen draaien en onderweg kunnen zijn binnen het Twiske. Wij zijn alleen op afspraak op locatie aanwezig voor verhuur uitlevering en ophalen.
Ons sup startpunt direct aan de top 10 gewaardeerde Twiske sup routes in het vennengebied. Windsurfen of wingfoilen op de mooie grote stooterplas midden in het Twiske. Download hier de vaste twiske suproute kaart. Startpunt is bij P2.
Suppen en/of megasuppen met kinderen is ontzettend leuk! Vanaf 9 jaar kan dit bij ons onder begeleiding (sup verjaardag). Kinderen onder de 9 jaar? Huur zelf sups en ga suppen voor onze ‘deur’ op de kleine plas tussen de 3 bruggen. Veilig, beschut en overzichtelijk en gehele jaar schoon water.
Aanvragen verhuur
- Aanvragen/reserveren kan vanaf 4 dagen vooruit tot op de dag zelf. Na bevestiging van onze kant en betaling van jullie kant ligt de set op afgesproken dag/tijd op je/jullie te wachten.
- Helaas, 1 losse sup reserveren/huren is bij ons niet mogelijk. Sup verhuur vanaf 2 supsets.
- 4 Sets of meer en de megasups kunnen verder vooruit worden aangevraagd.
- Frisser dan verwacht? Meer dan 150 wetsuits in alle maten en diktes (8 tot 25 graden) aanwezig!
Sup verhuur Twiske

Sup verhuur Twiske.
Verhuur mogelijk vanaf 2 sups. Onder de 16 alleen onder toezicht van een ouder/begeleider. Leash en waterproof tasje inbegrepen.
- 2 uur: 20,- (vanaf 2 sups)
- 1 uur: 15,00 (vanaf 3 sups)
- Studenten op vertoon studentenkaart en jeugd onder de 18: 10% korting (Aangeven bij reserveren)

Startpunt vanaf P2 direct aan de ontzettend mooie Vennenroute in het Twiske! Je hoeft bij ons nergens moeilijk over te steken. Je blijft gewoon op de sup binnen het vennen gebied. Je kan hier heerlijk ronddwalen, maar nooit echt verdwalen. Je ziet altijd de boerderij of de twiske molen als referentie. Je hebt de keuze uit de lange route (tussen de 1,5 en 2 uur) of de verkorte 1,5 km lange sup route. Op bovenstaande suproutekaart zie je de korte stippelroute welke weer aansluit op de lange route. Deze korte route is top met kinderen. Een sup op maat, leash en peddel zijn inbegrepen. Voor gevorderde suppers hebben wij enkele lange smalle race/tour sups beschikbaar. Informeer! Laat waardevolle spullen zo veel als mogelijk thuis. Eventueel hebben wij een waterdichte tas beschikbaar. Sup verhuur tijdsblok is afgestemd op het volgen van een suproute. Startlocatie: Pikpotweg parkeerplaats P2 twiske Zuid.
Sups huren als alternatief voor een georganiseerde kinderverjaardag of gewoon lekker met kinderen suppen en spelen? Dat kan natuurlijk. Vanaf onze plek kunnen kinderen heerlijk zelfstandig suppen en op het water spelen op het plasje voor ons sup startpunt. Ze kunnen tussen de 3 bruggen blijven. Dit leggen we ter plekke natuurlijk graag uit! Jeugd onder de 13 jaar mag en kan een sup delen.
Let op tijdsoverschrijding! Je huurt echt voor de gereserveerde tijdsduur. Je set kan al door de volgende huurder zijn gereserveerd. Bij tijdsoverschrijding van meer dan 10 minuten rekenen wij 7,50 per half uur extra per sup en 75 euro voor de megasup en betalen jullie het kopje koffie voor de wachtende suppers! 🙂
Megasup verhuur Twiske
Megasup verhuur Twiske!
Tot maximaal 9 personen op 1 sup. Veel lol gegarandeerd. Samenwerken, spelen en in het juiste ritme echt hard gaan!
- 125,- per uur per megasup
- Elk volgend uur 100,-
- Langer huren? Informeer!

Ons startpunt ligt in Twiske zuid en is direct gelegen aan de zeer mooie top 10 gewaardeerde ‘Vennen Suproute’. Slingerende sloten, vennen, bruggen en puur natuur (respecteer deze ook) Je hoeft bij ons nergens moeilijk over te steken! Je hebt de keuze uit de ruim 4 kilometer lange route (tussen de 1,5 en 2 uur) of de verkorte 1,5 km lange sup route. De laatste is top met kinderen. Laat waardevolle spullen zo veel als mogelijk thuis. Eventueel hebben wij een waterdichte tas beschikbaar. Routekaart aanwezig. Startlocatie: Pikpotweg parkeerplaats P2 twiske Zuid.
Windsurf verhuur Twiske

Windsurf set verhuur Twiske
Windsurfen op het mooie twiske. Alle boards zijn geschikt voor beginners en gevorderde windsurfers. Boards kunnen bij harde wind planeren! Maar ook bij minder wind is windsurfen ontzettend leuk.
- 30,- per uur per windsurfset.
- Extra uur 20,-
- 4 uur 70,-
- Daghuur 10:00-17:00 85,-
Dagelijks windsurf verhuur mogelijkheden op afspraak. Verhuur vindt plaats vanaf surfstrand De leers aan de grote plas vanaf parkeerplaats P13 (200 meter voorbij paviljoen Twiske). Het twiske is een ontzettend leuke en veilig plas om te windsurfen. Vooral perfect voor beginners, lichtgevorderden of voor een herintreder. Veilige longboard windsurfboards met de keuze tussen een normaal zeil of een superlicht inflatable zeil. Locatie: Surfstrand De leers P13 Twiske W.T. van Gelderweg.
Wingfoil verhuur Twiske
Wingfoil set verhuur Twiske
Huur een beginner wingfoil set! Een beginner board met vinnen en een wing op maat. Perfect om veilig de basis te oefenen. (huren met foil? Lees de aanvullende info))
- 30,- per uur per wingset.
- Extra uur 20,-
- 4 uur 70,-
- Daghuur 10:00-17:00 85,-

Dagelijks wingfoil verhuur mogelijkheden op afspraak. Verhuur vindt plaats vanaf surfstrand De leers aan de Stooterplas vanaf parkeerplaats P13 (200 meter voorbij paviljoen Twiske). Het twiske is een ontzettend leuke en veilig plas om te wingen. Ons materiaal is vooral gericht op de beginnende winger die zelfstandig wil oefenen. Onze verhuur sets zijn in principe niet voorzien van een foil maar van vinnen waarmee je veilig de basis kunt oefenen. Locatie: Surfstrand De leers P13 Twiske W.T. van Gelderweg. Let op! Wij hebben wel enkele wingsets met foils beschikbaar voor de gevorderde beginner die al (aantoonbaar) les heeft gehad op de foil. Informeer. Huur hiervan is altijd geheel op eigen risico! Het dragen van een wetsuit, helm en impactvest is verplicht! Schades aan materiaal wordt in rekening gebracht bij gebruik van een huurfoil.
School sup en megasup verhuur

Voor schoolsportdagen een sup pakket te huren van 18 sups en 2 negen persoons megasups. Met meer dan 30 leerlingen per keer het water op. Wij starten met instructie aan jullie eigen begeleiders!
- 1: Sup vennentour 4 km. Reken op 2 uur
- 2: Verkorte sup vennentour van 1,5 km. Reken op 45 min tot 1 uur
- 3: Tussen de 3 bruggen voor de ‘deur. Kleine plas voor de deur. Blijf binnen de 3 bruggetjes. Veilig en overzichtelijk spelen en suppen. 30 minuten per groep is mooie richttijd en leuke kennismaking.
- 4: Voor sportieve groepen. Sup sportief. Breng sport en spel elementen in je suptour!
Prijzen dagdeel 4 uur:
- 18 supsets compleet: 575,-
- 2 megasups compleet : 575,-
Prijzen hele dag 8 uur:
- 2 megasups compleet : 1000,-
- 18 supsets compleet: 1000,-
Niet per heel dagdeel huren of minder sups nodig? Bekijk onze reguliere verhuur
Wetsuit verhuur:
Bij mooi weer, weinig wind en boven de 16 graden volstaat bij suppen sportkleding welke nat mag worden. Maar ook bij minder warm weer is een sup huren superleuk. Bij frisser weer voor het suppen, windsurfen of wingfoilen kun je bij ons een wetsuit bij huren.
- Warm lange 5/4 of 4/3 wetsuit 10-20 graden: 7,50 voor 2 uur
- Zomer shorty (kort) 16 tot 25 graden: 3,50 voor 2 uur
- Voor windsurf en wing is een wetsuit altijd noodzakelijk!
- Voor sup in mei/juni/juli/aug/sept volstaat sportkleding voor 99% van de dagen.
- Scholen/jeugdgroepen/verjaardagen informeer!
Geen activiteit bij ons geboekt en toch een los wetsuit huren? Helaas, dat is niet mogelijk.
Verhuur locaties Twiske: (Alleen op afspraak aanwezig)
Sup en megasup verhuur: Twiske zuid parkeerplaats P2. Direct aan de zeer mooie vennen suproute. Ontdek met de Sup het mooie vennengebied vanaf Parkeerplaats P2 in Twiske zuid. De top 10 gewaardeerde Sup vennenroutes van 4,5 of 1,5 kilometer. Kronkelende sloten, mooie vennen Geen gemotoriseerde boten. Ons startpunt ligt direct aan de top 10 gewaardeerde vennenroute in het Twiske! Geen oversteek punten en binnen het vennengebied altijd schoon water. Bij ons geen blauwalg. Fris? Warme wetsuits aanwezig. Huren onder de 16 alleen onder toezicht van een ouder/volwassen begeleider. Ruime toiletvoorzieningen en mooi picknickveld ter plekke. Paviljoen Puurs op loopafstand.
Windsurf en wingfoil verhuur: Surfstrand De leers. parkeerplaats P13. Direct aan het grote meer de Stooterplas. Mooi surfstrand met grasveld. Direct diep water, dus geen last van waterplanten. Diverse horeca in de directe omgeving.